| Danbooo a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine. El ma chinuie mereu si imi spune URATO si ca el e mai frumos ca mine. A jurat de cateva ori ca nu ma place, dar ceilalti spun ca e posibil sa ma placa dupa modul in care se poarta cu mine. El are 11 ani si eu 12.varsta nu conteaza.Asha, si odata prietena mea l-a intrebat pe cine crede ca plac eu. El a spus ca eu il plac pe el.Si apoi prietena mea, deoarece asa am spus eu sa-i zica, i-a spus ca am iubit. El a sunat un baiat sa-i zica si lui. Da el in pauze vine la mine, desi eu nu-l iau in serios de o bucata de vreme.Deci, ma place sau nu?!? fundita PT CEL MAI BUN RASPUNS :*
REAMINTESC CA EL A JURAT CA NU MA PLACE :-W----------------------------------------------------- -COOL KIDS USE CAPS LOCK!

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

E clar ca te place. Daca iti spune "urato" inseamna ca te considera chiar frumoasa. Asa fac baietii in general. oh go on Chiar daca nimeni nu-i intelege.
O fi jurat ca nu te place, dar a jurat in van. Daca el crede ca il placi, daca toata lumea zice ca te place, daca te cauta prin pauze dupa cum ai zis, e clar. Sunt semne evidente.
Dar nu astepta sa-ti faca el avansuri. S-ar putea sa pierzi prea mult timp. Nu te gandi la nimic, pur si simplu spune-i ca il placi. Nu are de ce sa-ti fie frica, daca baiatul te place.
bafta multa!

| KatJolie a răspuns:

Nu crezi ca esti cam mica pentru baieti? adica ai totusi 12 ani.cred ca ar trebui sa lasi asta pentru mai tarziu.totusi la 11 ani cat are el are o minte mai mica decat cea a unui bebelus.nici el nu stie ce vrea nici tu.deci gandeste-te bine.laughing

| alecssya1ayss a răspuns:

Am si eu un coleg care ma tachina asa mereu.bine noi suntem bbf. daca a jurat ca nu te place si e gelos pe asa`zisul tau iubit.nu`i mai da atentie.si daca inca se da pe LG tine spune`i ca nu vrei sa pierzi timpul.intreaba`l daca simte sau nu ceva pentru tine.

| YoYoCrIsSa a răspuns:

E clar ca te place! iti zic sincer