| Danbooo a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa de la mine. El ma chinuie mereu si imi spune URATO si ca el e mai frumos ca mine. A jurat de cateva ori ca nu ma place, dar ceilalti spun ca e posibil sa ma placa dupa modul in care se poarta cu mine. El are 11 ani si eu 12.varsta nu conteaza.Asha, si odata prietena mea l-a intrebat pe cine crede ca plac eu. El a spus ca eu il plac pe el.Si apoi prietena mea, deoarece asa am spus eu sa-i zica, i-a spus ca am iubit. El a sunat un baiat sa-i zica si lui. Da el in pauze vine la mine, desi eu nu-l iau in serios de o bucata de vreme. Ii spun ca m-am saturat sa ne tot chinuim, dar el continua. Odata eram pe tobogan singura, ir el a venit la mine sa ma chinuie, si zambea.Si in ora de dirigntie, dirigu' l-a intrebat daca vrea sa'mi zica ceva, deoarece se tot uita la mine [eu atunci ma jucam cu parul... >:"] Si odata mgeam la sport si a vnt sa mergem amandoi, iar odata plangeam ca am luat 8 la mate [de obicei iau doar 10, iar mate e preferta mea ] si el a vnt la mine si incerca sa ma chinuie, ca sa ma ridic de pe scaun, sa alerg si sa rad.Scz ca v'am plictisit cu povestile mele

Deci, ma place sau nu?!? fundita PT CEL MAI BUN RASPUNS *
va reamintesc ca el a zis ca crede[scuze de cacofonie] ca eu il plac... dc a zis asa? ca sa ii spuna my friend ca e asa? plz rasp:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ioana4you_9496 a răspuns:

De obicei baietii mici chinue fetele de care le plac. Oricum trebuie sa afli concret daca te place inainte de ai spune tu lui ca il placi.

| andrutza_2871 a răspuns:

Pai hai sa-ti zic ceva daca baieti se poarta urat cu tine inseamna ca te place:X:* intelegi?

| alexandra_5706 a răspuns:

Nu stiu sigur daca te place dar incearca sa-l tachinezi si tu putin si sa il tratezi cu putina indiferenta si vezi cum reactioneaza. Apoi te descurci tu. Bafta!