| JesyQa a întrebat:

Imi place de un baiat, lui i-a placut de mine eu ma pricaleam de el, a venit la noi in scoala, acum mie imi place de dinsu, in schimb el o iubeste pe cea mai buna prietena a mea (Ina). M-am certat cu Ina din cauza lui, il iubesc.si o iubesc(ea nul iubeste) Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Oau ce poveste incurcata pai nu renunta la o prietenie din cauza unui baiat ptc nu se merita iubiti ai si vei avea multi dar o prietenie adevarata mai rar deci nu te mai certa cu prietena ptc daca i-ai spune sa ii spuna acelui baiat ca nu il place acel baiat nu sar mai uita la ea si poate se va uita la tine cea mai buna prietena a iei. Sunt sigura ca prietena ta ar face asta daca sunteti prietene adevarate.

2 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Spune-i lui ce ai pe suflet.

| AvengedSevenfold a răspuns:

Si eu am o situatie asemanatoare.imi place de un baiat, dar el s-a cuplat cu cea mai buna prietena a mea.am plans mult, nu l-am mai vazut o vreme iar apoi l-am vazut din nou si nu mi-l pot scoate din cap, cea mai buna prietena a mea nu stia ca il plac, dar deja ma cert foarte des cu ea si nu mai suntem cele mai bune prietene.nici eu nu stiu ce sa fac.