| AntoniaRaluca a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare decat mine cu un an care este rock-er. Ce muzica asculta el? De unde sa downdloadez muzica care lui ii place? cu melodii foarte cunoscute (titluri si cantareti) asculta el? ce poate sa ii mai placa?

7 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

De unde sa stim noi ce asculta el :))
Depine si ce gen de rock asculta.

Uite aici trupe:
http://www.metalhead.ro/trupe/

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Ce intrebare stupida. De unde sa stiu eu ce muzica asculta el?

| Karina77 a răspuns:

Depinde ce stil de muzica rock ii place...Ai vorbit cu el?

| AleFizzy a răspuns:

Pai, eu una sunt rockerita, asa ca o sa iti spun ce imi place mie : Nirvana, Guns n Roses, Ac/Dc, Paramore, MEtallica, Rammstein, Bon Jovi, Sugarcult, Amon Amarth, Black Veil Brides. Si mai multe, dar nu imi amintesc laughing. Funda?

| AntoniaRaluca explică (pentru AleFizzy):

Acest gen de rock ii place. unde pot sa downloadez?

| AleFizzy a răspuns (pentru AntoniaRaluca):

Intra pe youtube, cauta Nirvana - Neverminf Full Album, copie link-ul de la album, apoi du-te pe youtube convertor, lipeste link-ul acolo si se downloadeaza tot albumul. Asa mi se pare mai simplu. Sau poti downloada cate o melodie. happy Funda?

| AleFizzy a răspuns (pentru AleFizzy):

Nevermind * xD