| Cattalina a întrebat:

Imi place de un baiat... si as vrea sa il intreb daca am sanse la el whistling cam direct dar thinking nu am ideiiiiiiiiiii rolling on the floor...

sa-l intreb... sau sa nu-l intreb?thinking

si daca da cum sa-l intreb?

si pe mess sau face2face?thinking

:O

funda si vot laughing:X

Răspuns Câştigător
| maddy_3283 a răspuns:

Daca ai de gand sa-l intrebi ar fi bine sa o faci face2face pentru ca lucrurile pot fi spuse mai bine asa. Dar nu te-as sfatui sa o faci pentru ca poate o fii dezamagita. Am o prietena care a facut acelasi lucru cu mai multi =baieti si de fiecare data a primit un raspuns negativ, dar daca uh stii sigur ca te place intreaba-l nu-ti fie frica e kv indraznet si nu toate fetele ar indrazni sa-l faca. Oricum daca esti sigura ca te place atunci nu mai sta si intreaba-l dar sa fii foarte sigura p tine baietilor l place asta! succes!

6 răspunsuri:
| KikiRiki98 a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebi face2face si mai intai trebuie sa gasesc un loc in care sa fiti numai voi 2 si sa nu va deranjeze nimeni.Intreabal si spune-i:"As avea ceva sanse cu tine? Daca nu, e ok, nu ma supar." Asa e mult mai ok.Succes!:*

| FucktheSystem a răspuns:

Intreba-l pe mess daca vrea sa iasa cu tine la un suc. Si cand mergeti la un bar sau terasa sau unde mergeti sa aduci discutia daca are iubita, daca zice ca n-are zici ca nici tu nu ai si iti cauti un tip, si dupa ii zici ca e dragut si ca ai vrea sa fi cu el. Daca zice nu oriucm nu ai ce pierde deci macar incearca. Metoda mea nu o fi cea mai buna dar daca as fi in locul tau asa as face laughing

| deea_5926 a răspuns:

Buna! parerea mea e sa il intrebi face 2 face doar daca il cunosti.altfel vei parea ciudata (daca nu ai mai vorbit niciodata cu el ) eu as face-o pe mess happy succes

| AlinaMr a răspuns:

Heei.
Eu zic sa stai mai mult cu el si sa te asiguri ca si el te place macar un pic. si apoi sa il intrebi
daca sti ca el te place...
daar daca doresti sa il intrebi eu te sfatuiesc sa vorbesti face2face singuri. fara presiuni si alea alea.
Trebuie doar sa ai incedere in tine
Bafta. PaPa wave

| Vladimir_7579 a răspuns:

Nu ştiu dacă e bine să-l iei aşa tare din prima, ştim cu toţii cum unii fug de răspundere. Acum depinde în ce stadiu a ajuns relaţia voastră ca amici, dacă el a dat vreun semn că i-ar place de tine şi ar dori ca relaţia să se oficieze. Oricum încercarea moarte n-are. Eu îţi doresc mult succes. :*

| fuckfuckfuck a răspuns:

Din experienta mea de baiat: mie imi place cand o fata ma ia direct si chiar nu ma deranjeaza... asa sunt baietii. Eu zic sa ii spui sincer ca il placi si apoi sa-l intrebi daca ai sanse la el.