| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?

acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgarestelove struck

credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? fundita:*:*:*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibilhappy poate ca te indrageste un pic, daca nu se comporta cu restul fetelor cum se comporta cu tine. Cea mai sigura cale esti sa-l intrebi sau sa pui pe cineva sa-l intrebe. Ei bine, eu iti doresc succes si sa ai o iarna plina de bucurii!
P. S. ai grija la bulgari:-s

| Mike959 a răspuns:

Aparent da, dar doar petrecand mai mult timp cu el vei realiza daca da cu adevarat! Bafta