| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?

acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgarestelove struck

credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? fundita:*:*:*:d

3 răspunsuri:
| Angel_4421 a răspuns:

Ar putea sa te placaa:XIncearca sa te apropi de el, sa vorbesti mai mult cu el, sa glumiti si sa vorbiti si fata in fata mai deshappyDar ai grija sa nu devi prea insistenta, stresanta.Succes:*funda?

| roby2oo0 a răspuns:

Pai ar putea sa ii placa... daca tu vrei sa fiti prieteni trebuie sa ai grija cum te porti cu el si mie mi s-a intamplat ceva asemanator doar ca nu cu cineva de la mine din sat...atunci eu aveam 8 ani si imi placea o fata ea avea 7 ani si tot vorbeam cu ea si cuma vb cu ea dar nu o mai plac nu stiu de ce dar mi-am gasit alta si acum ea e prietena celui mai bun prieten a meu dar nu ma supar pentru ca nu o mai plac

| SeMaKKa a răspuns:

Cred ca da! dar daca vrei sa te placa mai mult ia-ti inima in dinti si du-te la el si spune-i ca il iubesti!