| fetitzadulke26 a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati plss intr-o problema, eu plac un baiat dar nu sunt sigura ca si el pe mine, ce sa ii zic pe mess ca sa imi dau seama? dar sa nu fie ceva direct de genu:tie iti place de mine?laughingsa il intreb practic in mod indirect daca ma place, dar nu stiu prin ce modalitate, multumesc mult celot care ma ajuta.byee:*

3 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

Phay :] e bine ca vrei sa il intrebi tu.pff e cam greu` dar ai putea sa trimiti un mesaj gen: ma placi? 1. da; 2.foarte mult.3. vreau sa fiu cu tine .etc.si doar lui poti sa ii trimiti si poate iti va raspunde.si de aici daca iti raspunde cu da il intrebi daca vorbeste serios si ii spui si tu ce simti etc:]succes

| fetitzadulke26 explică:

Aia e problema fetele, nu vreau sa ii spun direct, si da a dat semne

| DyanNa_2543 a răspuns:

big grin si eu am trecut prin asta love struck
depinde acum si de baiatbatting eyelashes adica da semne ca te place macar putinwinking
ai pute sa-i trim un mass de genu' " ce parere ai despre mine" tongue
sau sa-i spui direct " as avea sa-ti spun ceva. eu te plac si as dori sa aflu daca si tu ma placi " happy
te pricepi thu kiss