| fetitzadulke26 a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati plss intr-o problema, eu plac un baiat dar nu sunt sigura ca si el pe mine, ce sa ii zic pe mess ca sa imi dau seama? dar sa nu fie ceva direct de genu:tie iti place de mine? sa il intreb practic in mod indirect daca ma place, dar nu stiu prin ce modalitate, multumesc mult celot care ma ajuta.byee:*

Răspuns Câştigător
| ImSara a răspuns:

Pai...eu am incercat astfel :
L-am salutat am vb chestii plictisitoare si pe urma l-am intrebat daca lui ii place de cineva, sau daca va cunoasteti in realitate, sa vezi daca se uita altfel laa tine decat la celelalte fete.
Sper ca te-am ajutat.

The End

5 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Incearca chestii de genul: X: uite mie imi place... tie? si daca te aproba fi sigura ca te place. Nu incerca numai cu o chestie sau numai cu un lucru. Fal sa ti se deschida sufleteste, spune-i sa se descrie sau chestii marunte. Detaliile fac crema. Multa Bafta!

| Deiia a răspuns:

Pai prima data incepi normal.Cu Buna.Ce mai faci.Cum esti.Nu te-am mai vazut de mult.Si dupa il intrebi.Ai auzit ac aia are o iubita sau ala are un iubit... Poate o sa te intrebe atunci tu ai iubit sau ceva...Sau intreaba-l uh tu ai ubyta. Daca nu are atunci il poti invita la un suc si se va face efectul. Fuda big grin

| bixxbiu a răspuns:

Nu stiu incearca sa afli mai multe info daca place si el pe cineva dar astfel sa nu se prinda, daca are facebook poti sa afli mai multe de acolo iar daca nu il st da si u pe dectector facebook happybafta

| emgirl a răspuns:

Bunahappysi eu am fost tot asa sa nu faci greseala sa i trimiti pe mess ceva mesaj ca o sa creada ca esti obsedata... spune-i intr-un loc da sa fie singur ca daca o sa fie cu prietenii lui o sai fie rusine si no sa vrea sa vorbeasca cu tine(si eu am patit la fel) deci...iti doresc succes! Funda?:*:-p

| xCandiiix a răspuns:

Poi jucati adevar provocare procente tupeu. Cand alege provocare sau procente i` zici :
PROVOCARE : Te provoc cu` sa zici cat` iti place de mine
PROCENTE : Cat la % iti place de mine.
Eu asa fac de fiecare data si merge.winking
Funda?