| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?

acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgarestelove struck

credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? fundita:*:*:*:d:*

1 răspuns:
| ShockyPunk a răspuns:

Eu cred ca te place, fii atenta la comportamentul lui fata de tine, si observa daca te trateaza ca pe alte fete din grupul tau, sau te trateaza intr'un mod mai diferit.
Incearca sa te comporti si tu altfel cu el, sa te apropii de el, si sa aflii cat mai multe lucruri.Astfel,el isi va da seama ca il placi si ca esti interesata de viata lui, si, cine stie, poate afii ca sentimentul e reciprocwinking
PS: Nu iti face prea multe sperante, ai putea sa fii ranita, si e ff naspasad Eu sper sa nu fie cazul big hug Succes!