| Evee04 a întrebat:

Imi place de un baiat si as vrea sa stiu daca si el ma place cum sa aflu ziceti-mi va rog

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sincer chiar mi s-a luat
aceeasi intrebare de o suta de ori pe zi
pai daca iti place de el fa ceva sa afli daca si lui ii place
fi atenta la comportamentu lui nu pierde vremea aici intrebandu-ne pe noi ca nu il stui eu pe el nu il vad cum se comporta cu tinestraight face
macar ai putea da detalii
ce puii mei, numai ``ma place x?``
``de unde stiu ca ma place x>?``
luati si voi o pauza.asa am facut si eu la inceput pana m-am saturat si mi-am dat seama singura de adevar.in cazu meu a fost nu.
fii atenta la el, cum vb cu tine, ca n-are cine sa stie a; tcineva

| Inna_5580 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sai spui ce simti... daca se va arata interesat atunci e ok daca nu uital.

| girl_7047 a răspuns:

Fii atenta la comportamentul lui ...de exemplu:
-se uita intens la tine
-vrea mereu sa fie in preajma ta
-te atinge de cate ori are ocazia ( daca e timid probabil nu o sa te atinga )
-daca stai in preajma unui baiat s-ar putea sa fie gelos
Sper ca ti-am fost de ajutor happy