| cristinutza2002 a întrebat:

Cum aflu ca un baiat ma place plz sa imi ziceti

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Nu trebuie sa aflii, trebuie sa observi. Intreaba-l diferite banalitati si vezi ce reactie are, cum iti vorbeste, cum te priveste. Niciodata nu trebuie sa sari pe cineva "ma placi?" sau "ce parere ai despre mine?". Totul vine de la sine daca e sa fie ceva. Ceea ce trebuie tu sa faci e sa te arati interesata de el [discret, bineinteles] si vezi daca face sau nu vreun pas.

4 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Se uita la tine
Vrea sa te cunoasca
Este timid in fata ta se balbaie, se imbujoreaza etc
Vrea sa te atinga ( sa te ia de mana sau doar simplu de brat )
Cam asa face

| AtateaConditii a răspuns:

Il intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai acolo sus Cauta intrebari sau raspunsuri. Pune acolo intrebarea ta si ai sa gasesti o multime de intrebari asemanatoare cu a ta.

| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Ce ar fi sa il intrebi pe el daca place pe cineva asa afli cel mai bine daca pe tine te place