| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si lui de mine, vb la telefon prin mesaje, ne intalnim, vine pe la mine o data am si iesit impreuna si l-am intrebat daca are prietena de fapt eu stiam ca nu are ca s-au desp acum o luna numai am vrut sa vad dac mi zice adevaru si asa a fost mi-a zis ca sau desp acum o luna dar au ramas prieteni ca asa e mai bine, si azi ne-am intalnit din intamplare era cu varu meu cu sora lui si cu fosta, si varu meu vorbea cu fosta lui si el era singur si eu am mers la el si l-am prins de mana si am vorbit si fosta lui a vazut dar nu a zis nimic vorbea la telefon, el era un pic uimit cand m-a vazut nu se astepta sa ne intalnim si poate nu a vrut sa vad ca si fosta ii cu ei.prin mesaje vb aproape in fiecare zi si cand ne int imi zambeste se uita direct in ochii mei. ce credeti? un sfat va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca te place. Mai mult ca sigur te place. Dar poate ca s-a simtit naspa cand l-ai luat de mana de fata cu fosta.happy
Iti dai seama cum s-a simtit fiind prezente si fosta si tu.
Sfatul meu este sa lupti pentru el, sa-i arati ca il placi/iubesti. Poate veti fi impreunahappy
Bafta!:X

2 răspunsuri:
| touran a răspuns:

Pai cred ca te vrea :d odata ce fosta nu i-a spus nimic dar totusi de ce era si fosta cu el? daca iti place de el fal sa te placa date la el. daca te place te va cere :X:dwinking nu fi timida fal sa moara dupa tinewinkingbig grin te va cere daca te place hai succes! si o funda daca vrei :*

| Ciufii a răspuns:

Pai poate ar trebui sa fi sincera cu el si sa ii spui adevaru, s'tiu ca o sa ma crezi nebuna dar cateodata daca nu ris'ti nu cas'tigi... eu as'a am facut tongue... fi sincera cu el tongue dupa cum zici tu mie mi se pare k te place :*:* succes