| RoooneyThePuf a întrebat:

Poate un baiat sa te placa daca se manifesta in asa fel:Uneori se uita la mine intruna, sau cateodata zambeste, alteori trece pe langa mine si nici nu ma observa, se da putin in spectacol, Ce poate insemna? Sunt baieti care te plac dar nu arata? adica nu te baga in seama, nu te saluta desi va cunoasteti bine?

6 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Mda. acel baiat te place
poate e mai timid si nu-ti spune. dar ii poti spune tuwinking

| RoooneyThePuf explică:

Da... dar faza-i ca stie ca-l plac multbig grin

| puffa_6346 a răspuns:

Cand se uita la tine, uite-te si u sau cand iti zambeste fa si u la fel...in felul acesta o sa-si dea seama ca si u il placi[daca il placibig grin]asa o sa se dezvole relati pe care o aveti!
pupici:*

| BlackPearl a răspuns:

Deci trec prin aceeasi situatie. dar faza e ca eu i-am zis ca imi plc de el dar nu mi-a zis nimic. angry totusi au fost unele chestii prin care imi dadea de inteles ca m-ar place, dar nu stiu sigur. Uite stiu ca ar trebui sa iti dau un raspuns, dar totusi pun si eu aceeasi intrebare: E posibil sa am placa?

| TpUrOsE a răspuns:

E adevarat un perieten de al meu tot asa face

| vlad423 a răspuns:

Pai da...adica din cate spui u sunt sigur ca acel baiat te place! poate nu vrea sa-si arate sentimentele pentru a nu distruge prietenia pe care voi doi o aveti big grin