| Popmusic a întrebat:

Imi place de un baiat si sunt prea rusinoasa...nici pe mess nu am curajul sa-l salutbig grin(ma saluta el pe mine cateodata)nici sa ma duc singura la el fara prietena mea nu am curajul(e vecin cu mine). Nu am curajul sa fac nimic. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Daca iti doresti ceva cu adevarat trebuie sa lasi curajul la o parte. Daca il saluti pe mess nu te cearta nimeni sa stii?laughing glumeam oh go on Fii mai curajoasa, vei pierde in viata daca vei fi asa ...Bafta :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa fii asa fa-ti curaj si salutal poate ca si el te place si daca nu ii spui nimic o sa creada ca il ignori si nici macar prieteni nu o sa fiti deci cum spuneam fa-ti curaj spune-i macar buna intreaba-l ce face sau daca vrei ceva despre scoala de ex:teme