| Katerine a întrebat:

Imi place de un baiat vb cu el zilinic, avem interese comune, dar nu stiu daca ma place. si mi se pare ca are prietena si nu stiutiu cum sa fac sa aflu daca ma place si nu stiu cum sa-i spun ca il plac? pls ajutati-ma va rog FUNDA

Răspuns Câştigător
| pisikmik a răspuns:

Mai bine fi sincera cu el.
Du-te la el si spune-i ca il placi si intreaba-l daca sentimentul este reciproc...sau daca esti mai timida pune o prietena sau un prieten sa intrebare in locul tau dar mai bine intraba tu:*
bafta:*:*:*...primesc funditabatting eyelashes?