| Adina_2375 a întrebat:

Imi place foarte mult un film dar sunt niste secvente care nu-mi plac.Stiti vreun program de decupat anumite secvente din filem? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| FORMULADTI a răspuns:

Desigur, ca de exemplu! VEGAS PRO 8, sau programa de redactare de la windows Video Marker este o programa simpla care te ajuta la redactarea oricarui clip, muzica si nu numai! Sper ca ti-am fost de folos! O seara frumoasa

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Daca ai Windows XP (sau chiar altul) ar trebui sa ai inclus un program numit "WINDOWS MOVIE MAKER" cu el poti decupa si elimina secvente din film.