| JustinBieberFanForever a întrebat:

Imi place mult justin, aproape toate sury meu il plac, dar una nu il place dobitoaca si eu vreau sa o exclud din prieteni, dar daca nu sunt toate sury decord sa o dam afara pentru ca noi iuby justin, credeti ca e bine?

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cred că ești o retardată.

Baftă

| alin a răspuns:

laughingrolling on the floor...ms ca mi-ai facut seara si mai amuzanta.doamne ce mai gasesti in ziua de azi.app nu vreti cumva sa va si casatoriti cu justin asta al vostru care canta la cimpoi? vedetiva de scoala ca nu sti nici cu ce se mananca viata inca si voi deja il iubiti pe justin si sa le anunti si pe "sury" alea ale tale de ce ti-am zis si "dobitoaca" de care ziceai bine a facut ca nu i place de justin tot respectul.rolling on the floor

| Bizzareq1 a răspuns:

Auuu doamne...NU vine invazia dobitoacelor

| Crisis a răspuns:

Du-te, ba, d-aicea! Zat, mars, ce vrei tu, doar pleaca si nu te mai intoarce!
*Crappy language pack selected*
Duthe bah daicea zath mars ce vrea suflethu` tau doar pleaca si nu the may intoarke`!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Nu trebuie sa o excluzi pentru ca are si ea o parerehappyfiecare cu parera luiwinking
las-o in lista de prietenehappy
dar daca aduce lucruri urate la adresa ta,nu inceta sa faci acest paswinking
euv il iubi pe justin si imi place mlt mlt de tot cum ii sta cu sellylove struck
sunt asa dragutilove struck
formeaza un cuplu frumoshappy
brv lor!happy
justin are niste melodii impecabil de frumoase si de bune.o iubesc pe baby, dar si pe never say never.
unii oameni aduc cuv. urate la adresa lui, dar nu-i frumos:p>
ce le-a facut?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care-i amabil să îmi traducă și mie ce a scris duduia asta?:
"sury meu", "decord", "noi iubi".
Până atunci, ce să îți spun... scoate posterul ăla de pe perete pe care scrie "I love you my girls" fiindcă nu se uită la tine big grin
Cu drag, Jelli.

| busuioc_4024 a răspuns:

Mai nu este bine sa iti excluzi prietenele pentru justin bieber
el nici macar nu stie ca tu existi ce dumnezeu nu mai fi obsedata dupa el ca o sa ajungi salbatica fara nici un preieten sa stai cu pozele lui in brate si sa visezi la el
plus ca nu i poti baga pe justin al tau pe gat nimanui

Răspuns utilizator avertizat
| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Mai copile rolling on the floor lasa visele cu justin bieber si nu mai avea fantezii cu el ca nu se va uita la tine niciodata. cat despre cat de dobitoaca esti tu, ei bine afla ca aia care nu il „iubi„ pe justin bieber e de 100 de ori mai normala ca tine. asa ca da-ti foc si nu mai polua TPU cu chestii de genu asta

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Cred ca ai prbleme grave si ca ar trebui sa mergi la un psihiatru. Zii lu "sury" aia a ta ca o felicit ca a scapat de aceasta problema. Nu imi pot imagina ce minte trebuie sa ai ca sa iti placa omuletul ala care se da mare ca stie sa cante. Iti doresc mult succes cu boala ta mentala laughing)

| UnUsual a răspuns:

Draga 'sury' laughing. Cum poti frate sa te uiti la Justin B? Si-n afara de'asta ar trebui sa mai consulti gramatica. Si pentru tipa aia care ii spui 'dobitoaca' tot respectul.laughing E mai realista ca tine 'sury'. Pupici.

| Oana4340 a răspuns:

și traducerea?