| Deyutza a întrebat:

Hey! Vreau cat mai multe pareri... ce credeti despre Justin Bieber? Va place sau nu si de ce?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ma deranjeaza in mod indirect. Adica nu am nimic impotriva lui. Nu e chiar asa de figurant cum spun unii. E constient si el ca e doar un pusti. Multi vorbesc aiurea. Singura chestie care ma deranjeaza este ca sunt promovate icon-uri, muzica e mai mult comerciala. Am uitat ce inseamna muzica adevarata, am uitat sa apreciem si sa promovam artistii adevarati gen Frank Sinatra, Jacques Brel, Charles Aznavour. Asta ma deranjeaza. Si cred ca nu sunt singurul care gandeste asa. E frustrant. Problema e ca frustrarea asta la multi se transforma in ura fata de Justin si ceilalti care sunt pe post de icon. Nu e cazul meu. Eu nu urasc omul ci mentalitatea. Nu e vinovat acest pusti. Sunt vinovati cei ce il ridica la rang de zeitate. Am uitat de mult care sunt adevaratele valori.

26 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Iil ador deoarece este dragut si are vocea frumoasa

| evoke a răspuns:

Doamne fereste`maaa straight face
Acuma` toate ati innebunit cu idiotu ala.straight face
Puteti sa ma injurati cat vreti si sa`mi dat cate stupiduri vreti.oh go on Nu`mi pasa. laughing
Mie una nu mi`l place. Are 16 ani si parca are 12. Ma rog.nu e asta motivul. Pur si simplu nu`mi place. Abia s`a lansat si deja se crede cel mai bun cantaret, iar el canta de parca se miorlaie.oh go on Mai sunt motive da acum nu`mi vin in cap. Ma rog... concluzia mea e ca nu`mi place. laughing

| Loly a răspuns:

Despre Justin Bieber? love struck cred ca glumesti.cum sa nu imi placa? e adorabil. e frumos, canta bine si fara fite.adddooooorrr melodiile Baby, Lonely girl, never let you go si love me love strucklove struck

| Zoki a răspuns:

Nu sunt fana... Sorry sad

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Imi plac melodiile lui, in special never say never, down to earth si baby.despre el. ce pot sa spun, este simpatic, dar nu ma da pe spate!

| deia a răspuns:

Eu nu am nimic impotriva lui. Are o voce frumoasa.Insa nu poti sa spui ca estu nu stiu ce cantaret, nu are experienta, din cate stiu a fost descoperit la un concurs de muzica thinking
Mi se par foarte exagerate fetele obsedate de un tip pe care nu il cunosc, pentru ca nu il cunosc si nu cred ca vor avea sansa sa il cunoasca, dar cu toate astea sunt obsedate de el, sunt "moarte" dupa el.
Ce nu imi place la el este ca abia a fost descoperit si se crede mai fantastic decat este, nu vorbesc fara sa stiu, am vazut un interviu cu el.
Sincer, este dragut, dar nu atat de dragut incat sa dea pe spate toate fetele din intreaga lume.

Parerea mea. happy

| Fallen Angel a răspuns:

Puteti sa ma injurati laughing Mie nu imi place. Probabil e doar simplul fapt ca nu are genul de melodii pe care le-as asculta cu mare placere si nici vocea nu ma incanta foarte mult.
Dupa nick imi dau seama ca esti o fana JB happy Eh, bravo tie. Eu nu ma dau in vant.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Justin Bieber este singura fata fara tate pe care am vazut-o in viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
| loredana2012 a răspuns:

Nu, nu-mi place.Figurile de mare macho cu 1000 de fete in jurul lui ma lasa rece...

| ZapaciLaa a răspuns:

Mie imi place

| BlueDreams a răspuns:

Vesnica intrebare... Da, imi place Justin bieber, dar imi place cum canta si atat.Cum au zis multi Justin a venit cu ceva nou in muzica, si pentru ca este o noutate toata lumea face atata zarva pe seama lui.Melodia care l-a facut celebru adica ''Baby'' este reusita, frumoasa iar Justin are o voce care promite multe. E inca foarte tanar, dar dupa cate se vede are un viitor mare in fata, Nu stiu daca pustoaicele astea 11 pana la 18 ani apreciaza felul in care el canta sau felul in care arata. Oricum cand spui ''imi place un cantaret'' te referi la muzica lui si nu la calitatile fizice neeaparat.Insa el deja isi da figuri de vedeta, dar stai calma ca in 3 ani cel mult va fi ''inca un cantaret'' si nimic mai mult.

| Lαααα a răspuns:

Nu deloc. Pentru ca are f multe fite. Fane innebunit de proastelaughing care cer idu` lui ceea ce ma amuza.laughing Si are o fata de zici ca la calcat trenu` si canta ca unu` de 3 ani.Decii.laughing

Ps: Va las sa bagatzi la stupizi ca nu ne da puncte pentru astalaughing)

| Dede_1899 a răspuns:

Nu pot spune ce parere am despre el daca nu il cunosc happy dar ti-as putea spune ce parere am despre el in legatura cu ceea ce canta! Parca miorlae:-s Nu imi place ceea ce canta. Ceea ce ascult eu si ceea ce canta el. complet diferit laughing Eu ascult metallica iar el parca, canta manele in engleza (parerea mea). Nu te lua dupa mine happy daca tie iti place bravo tie! Gusturile nu se discuta!hee hee

| Blake1 a răspuns:

Ok stiu fiecare cu parerea lui... dar sa fim seriosi justin bieber? da deci are voce si cam atat.srry pentru toti obsedatii

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Muzica lui imi aminteste de un cor de pisici torturate, jumate la scaunul electric, jumate trase in roata.

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Canta ca o fatalaughing adica prima dat cand l-am auzit nici nu mi-ai dat seama ca e baiatlaughing-asta pana am vazut videoclipuhappy

| gabitzu_8696 a răspuns:

Copil rasfatat si cu banilaughing parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bebieer! e cel imi tare! il ador! love strucklove struck ador toate melodiile lui dar in special Baby si Love me! love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu'mi place adica e dragut dar se da prea "cel mai tare"eu pana nu am auzit si vazut videoclipurile nu l-am cunoscut nu am auzit de el canta de parca se miorcale eu zic sa nu te iei dupa celelalte fete care cica "il adora" eu zic sa il uiti si gata ai treminat'o sau na... fa ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB e pusti sexy, frumos, canta bine si fara fite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult Paramore...Incearca este o muzica mult mai buna decat justin bieber, JB, Miley Cyrus si altii...Numai prostii

Mai au si melodii fainute dar totusi...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place trebuie sa crezi in tine daca iti place. ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juustin e foarte dragut si canta super ...il ador

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Mda.imi place... dar nu stiu de ce multi dintre prietenii mei ii spun justin biberon

| adrybabyblue a răspuns:

Sincer mie imi plc justin.adica e dragut si melodiile sale sunt frumoase si ink ceva la cei care sp ca nu le plc justin bieber dc mai intrati aici sa raspundeti daca vedeti ca e o intrebare despre el sau dc mai ascultati melodiile lui si apoi spuneti ca nu stiu km knta si nu stiu ce arewinking, voi cantati mai bine ca el sau km, daca sunteti asa de talentati dc va apukti de cantat, ar fi bine ca sal lasati in pace daca nu va place si sa nu mai comm atata de el, la varsta lui a reusit ceva ce nu toti reusesc si daca are roesc o multime de fete pe LG el care e problema bv lui are fani/fane[chestia asta e doar din invidie ce sp voi acolowinking]nu ma luati in nume de rau dar asa este, pe sute de siteuri comm aiurea ca nu va plc ba bine nu mai sp nk daca nu va impresioneaza sau nu va place km knta happy