| AlexGeorge21 a întrebat:

Vreau si eu o parere. Imi place de o fata dar de curând are relatie dar suntem prieteni. Ma gândeam ca de ziua ei de nume sa ii fac un cadou. Ce credeți o sa il accepte? Stie deja ca o plac.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu chiar îi ești prieten sau doar stai și testezi terenu doar doar ți-o da la un moment dat o șansă?

| Simpatic a răspuns:

Pai daca are deja o relatie de ce te bagi sa strici treba, uite asa sunt multi incapatanati care se baga peste relatia altora si ajung rau taiati prin spitale, pe la stiri, nu poti sti cum reactioneaza celalalt.
Daca te place si vrea o relatie cu tine ii spui sa o termine mai intai cu el, ce faci tu este japca si s-ar putea sa ramai si cu cadoul luat si cu...umflate.

| AlexGeorge21 explică (pentru Simpatic):

Pana sa fie cu el iesea cu mine, eram apropiați si oricum el nu e din oras

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca o sa accepte ^_^

| Yrem3119 a răspuns:

Pai ia-o asa. Daca ea stia deja ca o placi, daca te placea si ea atunci de ce s-a mai combinat cu baiatul respectiv? Ma rog, nu vreau sa te dezamagesc dar trebuie sa iti spun lucrul asta. Eu zic ca ar accepta, doar sunteti prieteni, nu? Dar ar fi corect sa nu te bagi in relatia lor, daca nu le merge si se despart atunci poti sa faci ceva in sensul asta, pana atunci. Sti vorba asta, nu iti cladii fericirea pe suferinta altuia happy!

| GLA a răspuns:

Este frumos sa ii faci un cadou mai ales ca sunteti prieteni dar doar atat STOP, ea are o relatie nu te baga aiurea sa o strici, vei risca sa iti pierzi prietenia cu ea. Ramai prieten cu ea, i ati gandul de o posibila relatie si du te cauta ti o alta iubita care este singura, parera mea.