| YoungSteve a întrebat:

Imi place sa desenez dar nu mai stiu ce sa mai desenez sadsadsad. Aveti niste idei? Funda celor mai tari idei happy

Răspuns Câştigător
| symo_1115 a răspuns:

Ai putea sa incepi sa desenezi ochi, mie una mi se par interesanti de desenat http://www.youtube.com/watch?v=LZ9Hpp8JygI&feature=related

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Poti incepe sa faci portrete, peisaje... orice.
Florile sunt foarte frumoase si poti sa le desenezi- trandafiri sunt foarte frumosi

| Iziii:x a răspuns:

Animelove struck
Anime Girl
Anime Boy
Anime Girl Emo
Anime Boy Emo
Anime Eyes
Anime Face
Funda?puppy dog eyes

| Elle2117 a răspuns:

Hmm...ai putea sa desenezi o lume fantastica cu creaturi imaginare care au puteri nemaipomenite tongue
sau sa desenezi o cascada impanzita cu multa vegetatie si pasari
sau sa desenezi o emblema pentru TPU :p
sper ca te-am ajutat big grin

| elamit a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=njdhLKoCkFg aici vei gasi tot ce doresti succes te pup

| ----:anonim:--- a răspuns:

Un peisaj de varabatting eyelashessau natura staticabatting eyelashesapusul unui soare:X

| rodasa a răspuns:

Pai ai putea sa desenezi semnul ala cu ing si yang fundita?

| Luke a răspuns:

Daca esti pasionat de anime deseneaza pers de anime...
Mai poti desena artisti:Michael Jackson...
Obiecte
Uita-te pe geam si vezi cam ce ti-ar placea sa desenezi... Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. poza aia nu e a ta! 2.desene cu emo~desene cu cupluri~desene cu instrumente muzicale etc. sper ca te-am ajutat pa pup