| Blueblueblueeah67 a întrebat:

imi place mult sa desenez desene triste de orice fel si portreturi... dar nu stiu ce sa desenez acum:-s...imi da-ti niste idei?
dau funda happy

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
-portretul unei fete plangand si privind marea la apus
-portretul uni fete care sta cu spatele la iubitul ei si este trista
-portretul unei fete care sta in ploaie si plange
-deseneaza un peisaj.o zi urata. fara soare, plouand si fulgerand!
deseneaza-le pe astea si daca mai vrei idei trimite-mi un mesaj privat ca iti dau.

| Allix13 a răspuns:

Poti sa faci o multime fericita si intre ei un om trist genu ala cu nori si fulgere deasupra
sau doar un simplu portret emo

| Incarcare a răspuns:

Pai, poti desena asta: o piramida intr-un desert, in partea dreapta poti desena fulgere, ploaie etc... iar in partea stanga poti desena lumini, soare, curcubeu... etc

| Andr3e a răspuns:

Deseneaza o fataEmo trista care are in mana un ac si ii curge sange pe...nu stiu ce...Fa-i si niste lacrimi

| bialia2000 a răspuns:

Iti place sa desenezi chestii emo? ca stiu multe din astea

| Blueblueblueeah67 explică (pentru bialia2000):

Nu chiar emo.dar triste.

| iceteafoot13 a răspuns:

Portrete*
ai putea face o pisica batuta de un soarece sau ceva de genu laughing.
sauo fata vazuta din jos in sus, unde mana ii este focalizata in desen si si se pregateste sa faca ceva nebunesc si trist, ce stii tu mai bine thinking