| Anee_1925 a întrebat:

Imi place un baiat ce sa fac? Plizzz raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Singurul lucru care îmi place la întrebarea ta este că ai pus cratimă,dar in rest de aceași întrebare în sus și în jos sunt satulă până peste cap. Dacă îl placi,du-te și spune-i,nu o să te omoare,crede-mă.Te duci și vorbesti cu el despre diferite lucruri,activități,sporturi,actori,muzică,chiar nu este greu,trebuie să fi tu însuți(sincer,asta e raspunsul care trebuia să ți-l dau din prima), dar nu va valora nimic în ochișori tăi, asa că îl dezvolt.Bagă-te în discuție cu el,zambește-i, dar să nu pari disperată, baieții urăsc asta.

Succes

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E mult mai usor sa pui o intrebare pe TPU decat sa te duci si sa intri in vorba cu el nu?

| caty_3663 a răspuns:

Bun intrebarea ta nu e prea explicita dar iti voi da un sfat incerca sa afli daca te place si el poti afla asta direct adica intrebandul dar si indirect prin priviri de pilda te priveste uneori iar cand tu il surprinzi cu privirea se intoarce si roseste? Dar si incercand sa ii intrebi pe prieteni comuni (a amandurora) daca vorbeste vreodata despre tine. Sper sa iti fi fost de ajutor.

| SerenaCRK a răspuns:

Intrebarea ta suna foarte imatur.Probabil si esti imatura.Parerea mea, axeaza-te pe studii.

| LENA_9665 a răspuns:

Abordeaza-l

| Anee_1925 explică:

Hmm mersi la toti dar chair se uita la mine si este un baiat frt dragutt

| maryclau a răspuns:

Poi el te place pe tine?