| sissy a întrebat:

Imi placea de 2 baieti de la mine de la scoala. Unul era de varsta mea si imi placea de el de vreo 3 ani fara sa ii spun nimic.Acum cateva zile s-a combinat cu unu din cele mai bune prietene ale mele.Am crezut ca trebuia sa fiu mai tupeista si ca l-am pierdut ca nu am avut curajul sa ii spun asa ca, de frica sa nu il pierd si pe celalalt m-am dus si l-am intrebat daca vrea sa ne combinam. A spus ca imi zice pe mess iar raspunsul a fost nu, ca nu poate si s-a scuzat. A spus ca ramanem preieteni.
Culmea culmilor a fost ca imediat, a doua zi s-a dus la o prietena foarte buna, colega de clasa si a intrebat-o daca vrea sa se combine cu ea. Ea a acceptat si s-au si sarutat. Ea nici macar nu locuieste in oras si e sensibila, plangacioasa si pur si simplu in afara de scoala nu au cand sa se intalneasca. Ea si la scoala cand vine face jumatate de ora cu masina si e singura data cand vine in oras.
Toti baietii de care imi place mie se combina cu altele si culmea cu prietenele mele, si niciunul nu vrea cu mine.
Cred ca nu trebuia sa il intreb...acum ma simt de parca m-am injosit.
Ma simt in ultimul felstraight face

4 răspunsuri:
| miha<3 a răspuns:

Lasa ca nu ti-au intrat zilele in sac si baieti mai sunt pe lumea asta poate chiar mai draguti decit acela crede-ma eu am aflat asta mult mai dureros ca tine si nu este vorba ca nu vor e problema lor o sa te indragostesti de un baiat foarte dragut cind te astepri mai putin si daca vrei sa il faci gelos pe cel care nu a vrut sa ste cu tine imbracate frumos si zimbeste tot timpul stai pe linga el si o sa vezi cind te va vedea asa de draguta o sa se oftike si o sa isi dea suturi in fund nu te speria ca nu noi farele trebuie sa alergam dupa ei ci ei dupa noi deoarece nu trebuie sa se simta sufocati si nici noi sa ne strofocam cind putem sa ii lasam pe ei nu te sparia si vezi cit de frumoasa te faci sa vezi cum o sa se oftice ca te-a refuzat si o sa alerge el dupa tine...
bafta si sa imi spui km a mers daca vrei sa te ajut si individual id meu e pisu10_pisu
xoxo crisu

| sissy explică:

Nu mersi, cred ca eu sunt cea care trebuie sa te ajutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic in leg cu problema asta dar stiu cum poti sa iti reolvi problemele de scriere... daca te intereseaza da-mi un mesaj happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma ajuti ca sa vorbesc si sa scriu ca tine...esti foarte draguta, dar nu multumesc prefer sa raman la nivelul meu actual tongue