| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate afecta tenul daca ma spal seara cu sapunul dove?big grin app sunt baiat

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Nu are importanta daca esti baiat sau fata.sapunurile indiferent cand te-ai spala cu ele pe fata iti astupa porii si apoi faci acnee si cosuri, le astupa si nu poate sa respire pielea de aceea nu e indicat sa pui deloc sapun pe fata decat apa din abundenta sau un gel demachiant.eu ma spal cu un gel demanchiant de la yves Rocher e 21 lei si e f bun intr-un tub lung, gelul e de culoare verde il gasesti in carrefour in magazinul de produse pe baza de plante, ia-l si tu ca e f bun