| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat ma spal seara cu sapun dove pe fata? e bine sau? trebuie sa numai ma spal?

4 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Lafel cu perscriptie medicala sa folosesc dove cu ph diferit de celelalte este perfect hidrateaza tenul scap de cosuri ( dau si cu crema speciala data de dermatolog ) imi merge foarte bine deci tine'o tot asa bft :* big grin

| dicualex a răspuns:

Pai sorine si eu ma spal cu dove si pot sa zic ca are un efect bun. Hidrateaza bine pielea si am scapat de cateva cosuri deci spalate in continuare big grin

| B3belusha a răspuns:

Mai bravo! Si eu m-am spalat si inca ma spal dimineara si seara cu dove, si pielea mea este mult mai catifelata, si sincera sa fiu nu mai am aproape nici un cos *vb serios*. Da, deci continua. In sfarsit un baiat care are grija de el laughing
Go on!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com