| corina1122 a întrebat:

Imi poate da cineva cateva idei de intrebari ca sa cunosc o persoana mai bine, dar sa nu fie gen unde stai, ce zodie esti. happy

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Asta cu zodiile e cam deplasata si n-o sa afli mare lucru despre persoana respectiva. Poti intreba: Ce-ti place sa faci in timpul liber? Care-i cartea si autoru tau preferat? Ce Filme iti plac? Ce muzica asculti? Cum vezi viitorul? Cum te descurci la scoala? Cum te intelegi cu parintii? Ai frati sau surori?