| cutegirl09 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niște anime-uri in care se găsesc și comedie și romantism? Sau alte genuri,dar sa fie bune.
+ descriere, dacă nu va deranjează. Dau funda!

2 răspunsuri:
| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Daaa, cu drag, ador comediile romantice mai ales în anime-uri, iată lista mea de anime-uri de acest gen:
1. Akatsuki no Yona
2. Akkun to Kanojo
3. Ao Haru Ride
4. Baka to Test to Shoukanjuu
5. Fruits Basket
6. Gakusen Toshi Asterisk
7. Gotoubun no Hanayome
8. Gamers
9. Horimiya
10. Hundred
11. Ijiranaide, Nagatoro-san / Don't Toy with Me, Miss Nagatoro
12. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen Anime
13. Kawaii dake ja Nai Shikimori-san / Shikimori's Not Just a Cutie
14. Kanojo, Okarishimasu / Rent a Girlfriend
15. Karakai Jouzu no Takagi-san
16. Lovely★Complex
17. Komi-san wa, Comyushou desu. / Komi Can't Communicate
18. Masamune-kun no Revenge
19. Nisekoi
20. Ore Monogatari! / My Love Story!
21. Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita. / Science Fell in Love, So I Tried to Prove It
22. Tonikaku Kawaii / TONIKAWA: Over the Moon For You
23. Watashi ga Motete Dousunda / Kiss Him, Not Me!
24. Wotaku ni Koi wa Muzukashii / It's Difficult to Love an Otaku
25. Tsurezure Children
25. 3D Kanojo: Real Girl
26. Akagami no Shirayuki-hime

| yhua a răspuns:

Overflow