| Liniuță_Laura_2000 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva niste site-uri cât de cât decente cu articole de îmbrăcăminte? Vă dau o pisicuță dacă îmi spuneți :*

2 răspunsuri:
| Robert_George_2001 a răspuns:

Știu un site : SportsDirect.com.Cand intri pe el apeși pe steagul Angliei.Iți faci cont și toate cele. Poate că vei aștepta 1-2 zile în plus dar te asigur că acele produse sunt de mai mare calitate decât cele din România.Și sunt și mai ieftine.Iți spun din proprie experiență.