| SoreeeStackhouse a întrebat:

Imi poate spune cineva cine a luat primele 3 locuri la Eurovision 2013?

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Danemarca, Azerbaidjan, UcrainaPa, pa.

| τττ a răspuns:

Bună.
1.Danemarca (281 puncte)
2. Ajerbaijan (234puncte)
3.Ucraina (214)

Pa,pa.

| boogbv a răspuns:

Emmelie de Forest din Danemarca a câştigat finala. Pe locul doi s-a clasat Azerbaidjan cu 234 de puncte, iar pe trei Ucraina cu 214 puncte.

| Larisa211 a răspuns:

1. Danemarca
2. Ajerbaijan
3. Ukraina happy

| Toutui a răspuns:

Pai pe primul loc a fost Danemarca. PE locul 2 cred ca Ukraina si pe 3. Norvegia sau Azerbaigen. cam acestea sunt primele 4. - locul 1 il stiu sigur!

| CristalHeart a răspuns:

Clasament dupa puncte:
1. Danemarca - 281

2. Azerbaijan - 234
3. Ucraina - 214

| roriii a răspuns:

IN urma televotului, s-au clasat: 1. Cezar(12 puncte), 2.Casa Presei(10 puncte), 3.Luminita Anghel(8 puncte) Iar dupa notarea juriului locurile au fost ocupate de:1. Electric Fence(12 puncte), 2.Luminita Anghel(10 puncte), 3. Cezar(8 puncte) FUNDA?*