| georgianadeea a întrebat:

Buna,TPU! Voi ce ziceti? Ati vrea ca Antonnia sa ne reprezinte la Eurovision 2013 si daca credeti ca ar putea sa se clasifice printre primele locuri? Astept parerile voastre!

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu si nu ar ajunge pe primele locuri. Sper sa ne reprezinte Trooper!

| DenisIonut01 a răspuns:

As prefera-o pe inna sau alexandra stan dar e bine si Antonia.

| Pιтιкa a răspuns:

Da este o cantareata foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dracu. Delia, Andra, Lora, etc. Să meargă cineva cu voce, nu cu veşnicele machiaje şi sutiene la vedere(inna, alexandra stan).

| DyaLove a răspuns:

Da, ar fi o idee buna. Eu cred ca ar avea sanse. happy

| ediking03 a răspuns:

Da as vrea ca ea este foarte talentata si canta foarte bine sper sa se reprezinte la eurovision ii tinem noroc cu totii funda te rog frumos

| crisstinaaa a răspuns:

Daaaaaaaaa. canta foarte foarte foarte bine si este si frumoasa.