| Madalina_Rovinescu_1994 a întrebat:

Imi poate spune cineva un program de taiat melodii? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Scrie pe google mp3 cutter online, si vei gasi unu online chiar primul foarte usor de folosit doar incarci melodia si pui de unde pana unde sa fie.

| Madalina_Rovinescu_1994 explică (pentru Ycu):

Multumesc frumos

| Madalina_Rovinescu_1994 explică (pentru Ycu):

Si ca sa le lipesc pe toate, dupa ce le-am taiat, intr-o singura melodie, nu stii nici un program?

| Ycu a răspuns (pentru Madalina_Rovinescu_1994):

Cu mare placere.

6 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Acoustic Labs Audio Editor, Digital Audio Editor, Samplisizer, mp3DirectCut, Super MP3 Recorder, alege, dar astea numai sunt online le downloadezi de pe softpedia.