| Breakingthehabittonight a întrebat:

Imi poate spune si mie ceva modele de telefoane samsung cu Toochscreen in afara de toata gama corby(corby pro, corby txt rolling eyes)

5 răspunsuri:
| Anelisse a răspuns:

Mie una imi plac telefoanele LG KP500 Cookie.sunt foarte frumoase, au multe utilitati si sunt si practice.ca sa nu mai spun ca sunt pe toate culorilehappy0.samsung nu stiu. dra eu til recomand pe asta. poti sa cauti pe google sa vezilaughing

| AleXandra649 a răspuns:

Samsung s5600
samsung surely
samsung glyde
samsung S5320
samsung T919
samsung rogue
samsung Haptic8M
Samsung Omina
Samsung Instinct
Samsung W750
sper ca ti-am fost de ajutor

| adriangabor92 a răspuns:

Apple iPhone 3G, LG Dare VX9700, Samsung Instinct, Samsung Omnia i900, HTC Touch Diamond, LG Vu, Nvidia APX 2500 (prototip), Verizon Wireless XV6900, Samsung SGH-F480, Samsung Giorgio Armani, Samsung S8000 Jet, Samsung S5320, Samsung D980 telefon dual SIM, Samsung S5600, Samsung Star S5230, Samsung champ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un samsung star [s 5230] roz, imi place foarte mult, nu mi-a facut probleme, bateria tine in jur de o 8-9 zile, dar atunci cand il bagi la incarcat trebuie sa-l lasi vreo 6-7 ore pentru a se incarca complet [eu il las la incarcat peste noapte on the phone

sper sa iti fi fost de ajutor :*

| delia_7275 a răspuns:

Este unul samsung start touchscreen si Wi-Fi