| best2000 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce acte sunt necesare intocmiri dosarului "Banii de liceu"pls

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ai nevoie de copie de pe buletinul sau certificatul de nastere al tau, copie de pe certificatul de nastere al membrilor familiei tale, si un act cred ca cv act de la notar prin care arati ca nu ai venit lunar mai mare de 150 de lei pe membru de familie, adica daca venitul lunar impartit la toti membrii familiei nu este mai mare de 150 de lei...

| missME a răspuns:

Ar trebui sa va spuna diriginta la clasa...thinking