| timilian90 a răspuns:

Photoshop, photoscape, magic photo chiar si paint daca stii sa lucrezi cu ele happy

| maryfanMJ97 explică (pentru timilian90):

Am photoshop si photoscape dar nu stiu cum sa le fac pozele asa

| timilian90 a răspuns (pentru maryfanMJ97):

Caut pe youtube sau google tutoriale cum sa folosesti programele respective! sau incearca picasa e foarte simplu de folosit

| timilian90 a răspuns (pentru timilian90):

Ai aici tutorial pentru picasa http://www.videotutorial.ro/? p=543

| maryfanMJ97 explică (pentru timilian90):

Eu nu am picasa

| timilian90 a răspuns (pentru maryfanMJ97):

Adauga-ma pe mess timilica_braila_90 si te pot ajuta sa il descarci / instalezi / folosesti