| KaziPloae1398 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un fulm? Vreau ceva gen Harold & Kumar. Am vazut de curand toate cele 3 filme si mi s-au parut interesante. Deci un film cu prieteni ori ceva, iar intriga sa porneasca de la fumatul de iarba. ( nu neaparat intriga). Si sa fie o comedie din aceasta fictiune. DOAR cine a vazut filmul Harold si Kumar sa raspunda. Mersi.As vrea ceva 2005+

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

"The Tripper", "Kush", "Knocked Up", "Beerfest", "Grandma's Boy", "Puff, Puff, Pass", "Sex Pot", "Your Highness", "Extract". Sunt toate dupa 2005.