| Laura927 a întrebat:

Imi puteți da un site de unde pot cumpara cărți ( electronice) pentru iPad? va rog frumos.

3 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Cateva carti al caror format electronic se poate gasi si pe net... (revin cu detalii)
Doua milioane de kilometri în căutarea adevărului - Klaus Kenneth;
Rugăciuni către tineri- Monahul Paulin;
Dragostea adevarată - Taina dragostei înainte şi după căsătorie - Dmitry Semenik;
Iisus Hristos sau restaurarea omului - Dumitru Stăniloae;
Cartea nunţii - Danion Vasile;
Omul, animal îndumnezeit - Panayotis Nellas;
Teologia mistică a bisericii de răsărit - Vladimir Losski;
Jonathan Jackson - Un actor american alege ortodoxia - Pr. Andrew Stephen Damick;
Sfântul Nectarie – Minuni în Romania - Ciprian Voicila;

| Hieer a răspuns:

Elefant.ro