| adriana12512123 a întrebat:

Imi puteti da adevaratul cont de ask.fm al lui Niall Horan din One Direction? Funda happy

3 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Tu crezi ca Niall nu are altceva de facut decat sa raspunda pe ask la intrebari (milioane cred ) eu nu cred ca are ask.

| Ironicnαme a răspuns:

Fii sigură că nu a auzit de așa ceva și dacă a auzit, nu are timp de tot felul de site-uri enervante, pline de hateri. El stă doar pe Twitter, eventual pe Facebook, dar probabil are un cont personal acolo.

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Nu are așa ceva. Contul ar fi asaltat cu milioane de întrebă + n-ar avea timp de așa ceva.