| karinaioana017 a întrebat:

Dati-mi va rog si mie informatii despre niall horan din one direction

1 răspuns:
| SaraYang18 a răspuns:

Mai exact ce fel de informatii?
Astea sunt Bune?
Niall James Horan s-a nascut pe 13 septembrie 1993 deci are 22 de ani. Este un cantaret, chitarist si compozitor de origine irlandeza cel mai bine cunoscut ca memebru al formatiei One Direction. In 2010 a participat singur la "The X Factor". Parintii lui sunt divortati. Mama lui s-a recasatorit.Are un frate mai mare pe nume Greg.