| Skyleer a întrebat:

Imi puteti da cateva poezii de dragoste ceva mai triste? sau citate ceva de genul astava rogbig grin vreau sa-mi fac n caiet cu poeii amintiri big grin fundda + vot :X:X

Răspuns Câştigător
| JoBrooks a răspuns:

Http://poezii.citatepedia.ro/index.php?t=t aici sunt poezii chiar frumoase, si uite si niste amintiri frumoase: "Timida cu un tupeu fantastic. Zapacita la cel mai serios mod. Enervant de orgolioasa. Optimista in cel mai pesimist mod posibil. Rea dar totusi buna. Si sunt a ta."; " Fiecare zi o traiesti doar teoretic. E greu cand iti repeti in gand: "Capul sus, trebuie' sa zambesti!" si subconstientul iti dicteaza:"Cand plangi sa nu te mai opresti". Si iti mai dau un sfat daca tu chiar vrei sa ai amintiri frumoase scrise acolo. Ia niste versuri din melodiile lu' Indiferent si Doze. Sunt cele mai frumoase.
http://www.versuri.ro/artist/eehej_indiferent.html (le canta Indiferent)
http://www.versuri.ro/artist/mfhi_doze.html (si aici Doze)
Sunt superbe. Ei, ma bucur daca ti'am fost de folos. Te pup. :x