| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da link-ul exact cu rezultatele evaluarii nationale din Bucuresti? Am toot cautat si pe site-ul inspectoratului si edu dar nu gasesc [

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

http://stirileprotv.ro/......etape.html
ai toate judetele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-a ajutat cu nimic.Am dat click pe Ilfov si imi arata promovabilitatea si alte chestii neinteresante

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca inca nu s-au afisat. La scoli sint afisate. Dar se asteapta contestatiile.

| anonim_4396 explică (pentru lauraroxi):

Daca tu gasesti pe acest site rezultatele esti cea mai desteapta fata pe care-am vazut-o happy

| lauraroxi a răspuns:

Astea sunt rezultatele din Bucuresti! Intra aici: //www.tpu.ro/e-104/ si ti se descarca un fisier dupa ce ai selectat judetul! Daca te prinzi dupa atatea explicatii esti cel mai destept! Zi-mi si mie daca reusesti!

| anonim_4396 explică (pentru lauraroxi):

Te trimit pe ismb unde nu s-au afisat inca. Oricum, banuiesc ca se vor afisa maine, dupa contestatii

| lauraroxi a răspuns (pentru anonim_4396):

Intra pe site-ul inspectoratului scolar Bucuresti maine si vei gasi rezultatele de dupa contestatii!