| Lacramioara7531 a întrebat:

Imi puteti da mai multe adrese/site-uri pentru a descarca muzica?

4 răspunsuri:

Lacramioara ma bucur ca ti-am fost de folos

:*

| JsBeibDOLL a răspuns:

Daca vrei ca sa descarci melodia asa cum o sti tu de pe youtube, intri pe youtube copy url (ex.http://www.youtube.com/watch?v=Gpcq5zns6AY) intri pe www.video2mp3.net sau www.listentoyoutube.com, dai pe high quality si dai pe paste in bara aia sa scrii url si enter, si iti va aparea casuta de download a piese in format mp3.

| Lacramioara7531 explică:

Da, mi-ai fost de mare foloskiss mersi mult!happy

| andr3y_4285 a răspuns:

Mai intai te duci pe google sicauti vdownload(e un program)il descarce, il instalesi, si gasesti ce melodie vreei.