| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cum sa imi alint prietenul?

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Trebuie sa il alinti cum simti tu,nu sa ceri "sfaturi".Nu se cer sfaturi in legatura cu aceste lucruri,trebuie sa-l alinti cum iti spune tie inima, sa fi originala, cum ar fi daca toti ne-am alinta iubitul/iubita la fel?

| deea89 a răspuns:

Ursulet, puta, gurita, printzule, baby, tzuka, motanel, bebe, pui, iubitu`, iubitule cam astea le stiu eu in afara de ce a zis fata de mai sus big grin succes la ales :*

| Kassandra_9578 a răspuns:

Iti alegi u niste nume si ii spui sa traga el la sort sau ceva de genu asta si apoi... sau ii spui mazarel Yuby, Azorel laughing sau ii spui diminutivu la numele lui!

| Dannyellaa a răspuns:

Iubi, pisi, iubiree, scumpulee, bombonel, inimioara, puisor, tauras, pisoi thinking doar atatha mi-a trecut prin minte big grin, sper sa.ti fie de folos happy