| Swabia a întrebat:

Imi puteti da niste idei pentru amenajarea clasei?
Se face un concers in scoala, iar premiul e o excursie. Acest premiu se va da celei mai frumoase clase.
Noi ne gandeam la niste fluturi pictati pe perete, tinand cont ca e o clasa numai de fete big grin...
As vrea sa aud alte idei.
Mersi.winking

Răspuns Câştigător
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Da. e buna ideea voastra... da sa nu fie ceva exagerathee hee

O clasa e mult mai frumoasa cand aveti un spatiu verde. un loc cu flori. puteti folosi pentru perdele...culori vii, dar sa nu fie incarcat si sa arate totusi ca o sala de clasahee hee. O alta idee ar fi.sa va faceti intr'un loc(un colt)un spatiu cu un acvariu.pestisori.decare sa aveti voi grija mereuhee heesi tot asa cu flori.eu nu stiu, noi nu am facut asemena concursuri. dar cu toate astea sper ca sfaturile mele sa te ajute

1 răspuns:
| Haydee a răspuns:

Ganditi-va la tot ce v-ar lipsi in acea clasa...tot ce ati vrea voiwinking
Flori exotice, perdele multicolore, dulapuri cu cele mai interesante carti, instrument special pentru stergerea tablei s. a...