| Maryan01 a întrebat:

Eu fac fotbal in Galati si as vrea sa ma apuc de wrestling imi puteti da informatii cand am meciuri antrenament...

4 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

In Romania nu exista cluburi de wrestling,niciun circuit,nimic, exista circuite independente si scoli de wrestling prin Germania, Austria, Anglia, irlanda dar in Romania nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura informatie pe care ti-o pot da este ca sunt de acord cu alegerea ta de a urma o viata sportiva, faptul ca nu esti in stare sa formulezi o intrebare atat de simpla spune multe despre capacitatea ta intelectuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În România nu ai cum să te apuci de wrestling. Majoritatea românilor ori n-au auzit, ori cred că wrestlingul e pe bune, deci ar fi cam riscant să te dai pe mână cuiva ca să te " antreneze ". Dacă vrei o şcoală bună de wrestling unde să înveţi totul aşa cum trebuie, poţi merge în Germania sau Irlanda.

| jony01 a răspuns:

Restlingul este doar o actoie... totul este prefacut