| AndreeaAnd a întrebat:

Imi puteti da niste nume pentru o pagina de facebook, nu mai am nici o idee. Cea mai buna idee primeste funda. Mersi

Răspuns Câştigător
| lazaroviciilie a răspuns:

Cea mai buna idee in general pentru facebook e sa renunti cu totul la el. acolo iti pierzi timpul sperantele prietenii adevarati din realitate, acolo iti faci doar o lume imaginara care mai tarziu te va afecta in constiinta ta pentru ca o sa incepi sa pui suflet in toate discutiile iar la cea mai mica dezamagire tu nu mai reactionezi online ci in propria ta viata facandu-ti rau