| Deathrun_Myhnea_1990 a întrebat:

M-am gandit sa fac o pagina pe facebook. dar nu stiu cu ce nume. Ma puteti ajuta cu niste idei de nume?

Cel mai tare/cele mai tari nume primeste funda!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Fă-ți pagina despre pasiunea ta, așa ar fi cel mai bine și ai putea să-ți menți pagina, nu să o abandonezi dupa prima zi.

3 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Pai depinde despre ce sa fie pagina respectiva

| Alexutzu13n a răspuns:

Uite cateva nume tari: Brunethul XD, Neinfricatul, Batausul Wasabi, Regele, Mafiotul, Don Juan, Pluto, The Zombie, Craniu in flacari, Robotul, Bad Boy, The Super Hero, Ghost Rider, Visatorul, The Gun. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Agapette a răspuns:

*numele tau* Batausu
De exemplu daca te cheama Sebi, atunci scrii sebi batausu