| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da pagini de facebook cu poze amuzante? Vreu linkul mersi mult dau funda big grin

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

DeMotival

| romy45 a răspuns:

Cea mai funny pagina http://facebook.com/manelemix

| romy45 a răspuns:

Http://www.facebook.com/manelemix o pagina unde razi cu lacrimi si pe care putini o stiu. Sper ca o sa-ti placa.

| MoldoAlex a răspuns:

Recomand : https://www.facebook.com/pages/Ma-Doare-n-basca/498628370197323, pagina noua cu cele mai tari poze.

| MoldoAlex a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Ma-Doare-n-basca/498628370197323 super pagina si activa, ca vad ca restul sunt moarte.

| PanduCarmen95 a răspuns:

Http://photo-delight.com la categoria funny:)

| TraianIlea a răspuns:

Razi Romanie!

| alex29vip a răspuns:

Http://www.facebook.com/HaiSaGlumim E pagina mica dar super tare

| niky28 a răspuns:

Http://www.facebook.com/manelemix mi se pare cea mai interesanta dintre toate. Radio Amy e misto.