| alexandruth a întrebat:

Imi puteti da si mie o cateva pseudonime din care sa imi aleg pentru a-mi deschide un blog? Nu vreau sa-mi folosesc numele real, as vrea o porecla sau un alt nume. Rog seriozitate, dau funda si va rog, nu ma luati cu chestii de genu: "da' foloseste-ti numele real, ca nu te omoara nimeni" sau altele. big grin

1 răspuns:
| 0ZZI a răspuns:

-Salut Alex! zi-mi la ce teme vrei pseudonime? Legat de natura sau de masini sau de avioane sau de apa sau de copaci etc.