| Barbiie a întrebat:

Imi puteti da si mie traducerea la versurile BRITNEY SPEARS-RADAR? :d
[funDDa`]+[vOtt]; o3!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Am tradus-o cum am putut, dar unele cuvinte nu le-am stiu si le-am lasat pe engleza.ok?

Încrederea este o necesitate
Cackiness este un plus
Edginess este o grabă
Marginile (EM I ca "dur)
Un om cu un dram Midas
Îmbăta mine, eu sunt un luxuriant
Stop, esti luare a-mi fardul de obraz
Oamenii se uita la noi
Nu cred că ştii, ştii
Sunt de verificare tine atat de cald, asa de tare
Mă întreb dacă ştiţi că sunteţi pe radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Si da am observaţi ştiu că eşti tu
Am ales nu vreau sa te pierd
Eşti radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Iar atunci când mers pe jos (atunci când mers pe jos) si cand vorbesti (atunci cand vorbiti)
I a lua furnica, vreau să se amestece, asta e ceea ce vreau (asta e ceea ce vreau)
Hei asculta copilul rândul său, până Fader, Incercand te fac sa intelegi ca esti pe radar meu (pe radar meu) pe meu
radar (pe radar meu) pe radar meu
Te-am prins asupra mea... radar
Interesant sentiment de stil
Zece milioane de dolari zâmbet
Cred că pot ocupa
Animale în sac
Ochii lui se vedea dreptul de a sufletul meu
I predare de auto-control
Prinde uitându-mă din nou
dreptul de care se încadrează în planul meu
Nu cred că ştii (stii)
Sunt de verificare tine atat de cald, asa de tare
Mă întreb dacă ştiţi că sunteţi pe radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Si da am observaţi ştiu că eşti tu
Am ales, nu vrei sa te pierd
Eşti radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Iar atunci când mers pe jos (atunci când mers pe jos) si cand vorbesti (atunci cand vorbiti)
I a lua furnica, vreau să se amestece, asta e ceea ce vreau (asta e ceea ce vreau)
Hei asculta copilul rândul său, până Fader, Incercand te fac sa intelegi ca esti pe radar meu (pe radar meu) pe meu
radar (pe radar meu)
Pe radar meu, ai pe radar meu, te-a pe radar meu, te-a pe radar meu
Am ochii pe voi şi nu vă pot lăsa să scape.
Hei, dacă copilul este acum sau mai târziu (Te-am prins)
Nu mă poţi agită (nu)
Cauza te-am luat pe radar meu
Fie că vă place, nu-l, acesta este nu ma voi opri
Cauza Te-am prins pe radar meu
Te-am luat
Cauza te-am luat pe radar meu
Sunt de verificare tine atat de cald, asa de tare
Mă întreb dacă vă cunoaşte pe radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Si da am observaţi ştiu că eşti tu
Sunt Alegerea, nu vreau să te pierd
Eşti radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Iar atunci când mers pe jos (atunci când mers pe jos) si cand vorbesti (atunci cand vorbiti)
I a lua furnica, vreau să se amestece, asta e ceea ce vreau (asta e ceea ce vreau)
Hei asculta copilul Întoarceţi-te Fader, incercand sa te fac sa intelegi ca esti pe radar meu (pe radar meu) pe
meu radar (pe radar meu)
Pe radar meu, ai pe radar meu, te-a pe radar meu, te-a pe radar meu

1 răspuns:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Încrederea este o necesitate
Cackiness este un plus
Edginess este o grabă
Marginile (EM I ca "dur)
Un om cu un dram Midas
Îmbăta mine, eu sunt un luxuriant
Stop, esti luare a-mi fardul de obraz
Oamenii se uita la noi
Nu cred că ştii, ştii
Sunt de verificare tine atat de cald, asa de tare
Mă întreb dacă ştiţi că sunteţi pe radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Si da am observaţi ştiu că eşti tu
Am ales nu vreau sa te pierd
Eşti radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Iar atunci când mers pe jos (atunci când mers pe jos) si cand vorbesti (atunci cand vorbiti)
I a lua furnica, vreau să se amestece, asta e ceea ce vreau (asta e ceea ce vreau)
Hei asculta copilul rândul său, până Fader, Incercand te fac sa intelegi ca esti pe radar meu (pe radar meu) pe meu
radar (pe radar meu) pe radar meu
Te-am prins asupra mea... radar
Interesant sentiment de stil
Zece milioane de dolari zâmbet
Cred că pot ocupa
Animale în sac
Ochii lui se vedea dreptul de a sufletul meu
I predare de auto-control
Prinde uitându-mă din nou
dreptul de care se încadrează în planul meu
Nu cred că ştii (stii)
Sunt de verificare tine atat de cald, asa de tare
Mă întreb dacă ştiţi că sunteţi pe radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Si da am observaţi ştiu că eşti tu
Am ales, nu vrei sa te pierd
Eşti radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Iar atunci când mers pe jos (atunci când mers pe jos) si cand vorbesti (atunci cand vorbiti)
I a lua furnica, vreau să se amestece, asta e ceea ce vreau (asta e ceea ce vreau)
Hei asculta copilul rândul său, până Fader, Incercand te fac sa intelegi ca esti pe radar meu (pe radar meu) pe meu
radar (pe radar meu)
Pe radar meu, ai pe radar meu, te-a pe radar meu, te-a pe radar meu
Am ochii pe voi şi nu vă pot lăsa să scape.
Hei, dacă copilul este acum sau mai târziu (Te-am prins)
Nu mă poţi agită (nu)
Cauza te-am luat pe radar meu
Fie că vă place, nu-l, acesta este nu ma voi opri
Cauza Te-am prins pe radar meu
Te-am luat
Cauza te-am luat pe radar meu
Sunt de verificare tine atat de cald, asa de tare
Mă întreb dacă vă cunoaşte pe radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Si da am observaţi ştiu că eşti tu
Sunt Alegerea, nu vreau să te pierd
Eşti radar meu (pe radar meu) pe radar meu (pe radar meu)
Iar atunci când mers pe jos (atunci când mers pe jos) si cand vorbesti (atunci cand vorbiti)
I a lua furnica, vreau să se amestece, asta e ceea ce vreau (asta e ceea ce vreau)
Hei asculta copilul Întoarceţi-te Fader, incercand sa te fac sa intelegi ca esti pe radar meu (pe radar meu) pe
meu radar (pe radar meu)
Pe radar meu, ai pe radar meu, te-a pe radar meu, te-a pe radar meu